Zážitková a naučná hra

Umíte si představit, že byste nikdy neslyšeli hlasy, hudbu, zvuky okolí? Jak byste se dorozumívali beze slov?

Přijďte si s NáZNAKem interaktivní formou vyzkoušet, jaký je to pocit být neslyšící, a zároveň se hravou formou dozvíte zajímavé informace o neslyšících a o tom, jak s nimi komunikovat. Během zážitkové hry si prožijete situace, kdy se musíte spolehnout na jiné smysly, než je sluch. Objevíte vizuálně fascinující svět ticha a naučíte se #vnimatsvetjinak a hlavně si při tom všem užijete spoustu zábavy :)

Co Vás čeká?

Naše edukativní hra trvá hodinu až hodinu a půl a je rozdělená do dvou částí.

V první části si se zvukotěsnými sluchátky vyzkoušíte, jaké je to neslyšet. Budete plnit úkoly a dorozumívat se s ostatními jen pomocí mimky, gest a prstové abecedy. Jak neslyšící asi vstávají bez běžného budíku? Jak asi vnímají hudbu?

Ve druhé části se naučíte základy znakového jazyka, které budete moci využít nejen v komunikaci s neslyšícími, ale i v praktickém životě. Jak se znakuje Vaše jméno? Dozvíte se, jak se ve znakovém jazyce objednáte například pivo nebo co mají společné znaky řízek a manžel.


KDE? Café Martin, Lupáčova 10, Praha 3. Nebo kam si nás objednáte.
Jezdíme do škol, do firem, na různé akce a milujeme teambuildingy :)
KDY? Ve čtvrtky od 17. hodiny v Café Martin. Nebo kdykoli jindy, jak se domluvíme :)
ZA KOLIK? 349 Kč za osobu

Každý první čtvrtek v měsící nabízíme zážitkovou hru v anglickém jazyce za 500 Kč za osobu.


Pro koho je zážitková hra určená?

1. ZÁŽITEK PRO JEDNOTLIVCE, PARTU KAMARÁDŮ ČI RODINU
Chtěli byste zažít zážitkovou hru s vaší partou kamarádů či rodinou?
Objednejte se a přijďte každý čtvrtek do Café Martin (Lupáčova 10, Praha 3) v 17. hodin a zkusíme spolu #vnimatvsetjinak. Maximální počet lidí ve skupině 10.

2. ZÁŽITKOVÝ TEAMBUILDING
Představte hravou formou temabuildingu svým zaměstnancům, jaký je to pocit být neslyšící. Vzdělávejte se, vyzkoušejte své schopnosti a hrajte si s námi! Naplňte své CSR.

3. HRA PRO ŠKOLY
Naučná hra je vhodná také pro žáky a studenty, představíme jim fascinující vizuální svět neslyšících, díky kterému se naučí, jak lze vnímat svět jinak, jinými smysly.
Máme programy pro jednotlivé třídy, ale je možné si nás objednat i pro celou školu třeba do prostor nějaké auly, či divadla.

4. NáZNAK s Neviditelnou výstavou
Spojili jsme se s Neviditelnou výstavou. Nyní si můžete vyzkoušet, jaké to je vnímat svět primárně pomocí zraku s NáZNAKem a pak také bez něj a využívat tedy hlavně svůj sluch s Neviditelnou výstavou.


Přijďte na zážitkový kurz.


Jak se na hře líbilo ostatním?

"Za mně úžasné, děkuji. Velmi poučné a přínosné, uvědomit si, jaký je sluch dar a na druhou stranu naučit se rozumět alespoň minimálně světu neslyšících. Profesionálně
zvládnuté a hlavně v NáZNAKu jsou prima lidé :)"

– Petr, L'Oreál –

"Bylo skvělé mít možnost si vyzkoušet, jak neslyšící vnímají hudbu (především podle vibrací) a možnost si svůj sluch otestovat."
Hana, L'Oreál –

"Vaše zážitková hra je super! Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací a užili si při tom spoustu zábavy. Díky za přiblížení pro nás nového světa neslyšících."
– Klára, Karolína, Honza –

"Moc Vám děkuji, že jste mě nechali nahlédnout do světa neslyšících. Bylo to poučné a zajímavé. Také se musím sklonit nad tím, jakou formou jste tento svět představili, je to milé, zábavné, srozumitelné a nápadité, což málokdo dokáže."
– Lucka –