Seznamte se s námi

Tým NáZNAKu

Anna Pulkertová

Co-founder

Miluji umění a kulturu a zajímám se o úžasný vizuální svět neslyšících a znakového jazyka. Jsem velkým fanouškem interdisciplinárního kritického myšlení a ztotožňuji se s citátem Konfucia: "Najdi práci, kterou budeš milovat a už nikdy v životě nebudeš muset pracovat." NáZNAK je pro mě srdcová záležitost, která mi dává smysl a při které nemám pocit, že pracuji, ale naplňuje mě radostí.

Lucie Přibylová

Co-founder

Zajímám se o umění a o rozvoj osobnosti a věřím, že každý člověk má velký potenciál, jen ho musí umět objevit
a rozvíjet. Neslyšící mají podle mě obrovský potenciál a to právě díky své soustředěnosti a vnitřnímu klidu. Práce na NáZNAKu a propojování dvou světů, které by měly mít jedno společné a to porozumění, je něco, co mi dává smysl
a naplňuje mě.

Terezie Pelikánová

Průvodkyně hrou

Nestačí mi pouhé vzpomínky na magii přírody a šikovnost člověka. Chci je i zachytit. A to je hlavní důvod, proč jsem se chopila fotoaparátu a zachytila první snímky. Ráda ukazuji svůj způsob vnímání světa. To máme s NáZNAKEM společné. Proto nesmím chybět při hledání cesty, jak spojovat lidi. 

Napsali o nás

Krásný článek v Hospodářských novinách v příloze ego!
NáZNAK v Právu, přečtěte si, kam náš projekt posouváme :)

Proč je nám blízký svět neslyšících? Co v NáZNAKu děláme? A umíme si představit chodit s neslyšícími chlapci? Podívejte se, či si poslechněte, jak jsme odpovídaly na zvídavé otázky od Tichých zpráv.Přečtěte si a poslechněte si náš rozhovor v Rádiu Wave zde


Náš projekt se Vám líbí a díky Vám jsme získaly cenu veřejnosti, děkujeme. Líbí se nejen Vám, ale i porotě ze Social Impact Award, která nás ocenila.

Přečtěte si článek na www.byznys.ihned.cz