Seznamte se s námi

Tým NáZNAKu

Anna Pulkertová

Co-founder

Miluji umění a kulturu a zajímám se o úžasný vizuální svět neslyšících a znakového jazyka. Jsem velkým fanouškem interdisciplinárního kritického myšlení a ztotožňuji se s citátem Konfucia: "Najdi práci, kterou budeš milovat a už nikdy v životě nebudeš muset pracovat." NáZNAK je pro mě srdcová záležitost, která mi dává smysl a při které nemám pocit, že pracuji, ale naplňuje mě radostí.

Lucie Přibylová

Co-founder

Zajímám se o umění a o rozvoj osobnosti a věřím, že každý člověk má velký potenciál, jen ho musí umět objevit
a rozvíjet. Neslyšící mají podle mě obrovský potenciál a to právě díky své soustředěnosti a vnitřnímu klidu. Práce na NáZNAKu a propojování dvou světů, které by měly mít jedno společné a to porozumění, je něco, co mi dává smysl
a naplňuje mě.

Magdaléna Pogranová

Herní Guru

Studuji mediální studia se zaměřením
na multimediální komunikaci. Vizuální komunikace byla vždy mou nejoblíbenější, jsem tedy ráda, že tuto zálibu můžu uplatnit ve své práci, a ještě k tomu společensky prospěšným způsobem. Svět neslyšících je neskutečně „barevně“ bohatý.

Terezie Pelikánová

Průvodkyně hrou

Nestačí mi pouhé vzpomínky na magii přírody a šikovnost člověka. Chci je i zachytit. A to je hlavní důvod, proč jsem se chopila fotoaparátu a zachytila první snímky. Ráda ukazuji svůj způsob vnímání světa. To máme s NáZNAKEM společné. Proto nesmím chybět při hledání cesty, jak spojovat lidi. 

Napsali o nás

Krásný článek v Hospodářských novinách v příloze ego!
NáZNAK v Právu, přečtěte si, kam náš projekt posouváme :)

Proč je nám blízký svět neslyšících? Co v NáZNAKu děláme? A umíme si představit chodit s neslyšícími chlapci? Podívejte se, či si poslechněte, jak jsme odpovídaly na zvídavé otázky od Tichých zpráv.Přečtěte si a poslechněte si náš rozhovor v Rádiu Wave zde


Náš projekt se Vám líbí a díky Vám jsme získaly cenu veřejnosti, děkujeme. Líbí se nejen Vám, ale i porotě ze Social Impact Award, která nás ocenila.

Přečtěte si článek na www.byznys.ihned.cz